Neden Kanyon TMGD?

          Kanyon TMGD kadrosu 2015 yılında Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ve SRC 5 eğitimi vermek üzere eğitim firmasını kurmuş ve bu alanda ülkemize çok sayıda TMGD profesyoneli kazandırmıştır.  TMGD ADR/RID/IMDG eğitimlerinde fark yaratarak gücünü ispat etmiş ve sektörün lider kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. 

          Kanyon TMGDK (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu), Uluslararası sözleşmeler kapsamında karayolu, denizyolu, demiryolu ve havayolu taşımacılık faaliyetleri çerçevesinde, ulaştırma zincirindeki tarafların  görevlerini eksiksiz yerine getirebilmeleri için konusuna hâkim kadrolarla hizmet vermektedir. Müşterilerinin ithalat ve ihracat aşamasında uluslararası sözleşmelere uygun taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri adına  ilkeli, hızlı ve uygun fiyatla çözümler sunarak ve istihdam sayısını her geçen gün arttırarak sektördeki öncü “tmgd kuruluşu” olmak gayreti ile kurumsal yapısını her geçen gün büyütmektedir. 

          Kanyon TMGDK bünyesindeki Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarını   kendi kursiyerleri arasından seçmektedir. Onları birinci sınıf birer danışman olarak yetiştirmek amacıyla yıllardır gösterdiği   özveriyi şimdi de firmalara profesyonel TGMD hizmeti sunmak için göstermektedir. Tehlikeli Maddelerin doğaya karışmasını ve insana zarar vermesini önleyici tedbirler almak ve bu süreçleri en iyi şekilde yönetmek öncelikli görevimizdir.